MEDIAFIRE DELETED ALL OF MY FILES FROM THEIR SERVERS WITHOUT ANY WARNING.
90 % LINKS ARE DEAD. SOON I WILL SYSTEMATICALLY ADD NEW LINKS TO INACTIVE POSTS.
REPORTS YOUR REQUESTS FOR MAIL OR IN SHOUTBOX,
THIS REQUESTS WILL FIRST IN QUEQUE FOR REUPLOAD.
SORRY FOR COMPLICATIONS.

poniedziałek, 17 września 2012

NEOLITH (Poland) new album


NEOLITH (Poland) new album


NEOLITH: nowe wydawnictwo i nadchodzące koncerty!

Weterani polskiej sceny, podkarpacki NEOLITH wypuścili właśnie premierowy, zawierający trzy utwory materiał pod tytułem Iter Ad Inferni. Nagrań dokonano w Kola Studio w Sanoku, a ich realizacją, miksem i masteringiem zajął się tandem Piotr Kola Dorotniak i Jakub Leniu Leń, do spółki z zespołem. Nowe utwory są debiutem studyjnym dwóch nowych muzyków: gitarzysty Bolusa (znanego z heavymetalowego Krusher) oraz basisty i drugiego wokalisty Krissa (Elenium, ex-Hell United). Iter Ad Inferni jest zapowiedzią czwartego albumu grupy zatytułowanego Infernalism, którego sesję nagraniową zaplanowano na przełom 2012 i 2013 roku.

Rozkład jazdy materiału promocyjnego przedstawia się następująco:

1. Of the Angel and His Orison
2. Inferludium
3. One Is the Truth and the Truth Is the One

NEW PROMO ONLINE

Zespół zdecydował się udostępnić Iter Ad Inferni za pośrednictwem stron Musick Magazine (www.musickmagazine.pl) oraz profilu Soundcloud Mythrone Promotion (www.soundcloud.com/mythrone_promotion), gdzie można wysłuchać materiał w całości.

Jednocześnie trwają intensywne poszukiwania wydawcy dla Infernalism.

Levi, wokalista i lider NEOLITH rekomenduje najnowsze nagrania zespołu i zdradza szczegóły nadchodzącej płyty:

Jak sami usłyszycie, nowe utwory to spory progres w stosunku do poprzednich materiałów NEOLITH oraz zdecydowanie bardziej agresywne i brutalne podejście do wypracowanej przez lata zespołowej formuły black/death metalu. W warstwie tekstowej stawiamy na niezawodny duet Levi i Jacko S, który tym razem wraca do formuły koncept albumu. Będą to wybrane pojedyncze manuskrypty, odkryte w tajemniczym klasztorze, których autorstwo jest niejasne, a zawartość przejawia heretycki charakter, bez względu na mylne, jakoby proste i jasne aluzje. Mają one stworzyć szersze znaczenie i przekaz, zakamuflowany między wierszami pełnymi typowych, acz błędnych przekonań.

W najbliższym czasie NEOLITH zagra również kilka koncertów. I tak, w najbliższy weekend 14 i 15 września jako headliner Wrath Of Gods Mini Tour formacja wystąpi w Olsztynie (www.facebook.com/events/444043625620478) i Gdańsku (www.facebook.com/events/177028822427665), zaś tydzień później 22 września zespół pojawi się w Jaśle, w ramach kolejnej edycji Festiwalu KRUSHFEST (www.krushfest.eu).

Więcej informacji:

www.neolith.pl

www.myspace.com/neolithband

www.facebook.com/neolith


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz