MEDIAFIRE DELETED ALL OF MY FILES FROM THEIR SERVERS WITHOUT ANY WARNING.
90 % LINKS ARE DEAD. SOON I WILL SYSTEMATICALLY ADD NEW LINKS TO INACTIVE POSTS.
REPORTS YOUR REQUESTS FOR MAIL OR IN SHOUTBOX,
THIS REQUESTS WILL FIRST IN QUEQUE FOR REUPLOAD.
SORRY FOR COMPLICATIONS.

czwartek, 13 września 2012

HELL UNITED new album now available on Hellthrasher Productions


HELL UNITED new album now available on Hellthrasher Productions"Aura Damage" HELL UNITED już dostępny!

Właśnie ujrzał światło dzienne najnowszego krążek HELL UNITED zatytułowany Aura Damage . Długo oczekiwany, drugi w dorobku tarnowskiego komando album ukazał się 11 września 2012 r. dzięki polskiej Hellthrasher Productions. Materiał nagrany został wiosną tego roku w dębickim Roslyn Studio pod okiem Krzysztofa Godyckiego w składzie: Void - gitara, wokal, Rzulty - gitara, Bartollo - bass i Dügy - bębny. Oprawą graficzną płyty zajął się Bartłomiej Kurzok (http://rottenmindworkshop.blogspot.com). Jako przedsmak płyty zespół udostępnił do odsłuchu dwa nowe utwory Deathlike Cold i Let Sleeping Dogs Lie, z którymi można zapoznać się m.in. na stronach wytwórni (http://hellthrasherproductions.bandcamp.com/album/aura-damage).

Aura Damage może okazać się nie lada gratką dla miłośników starej szkoły łojenia spod znaku Immolation, Sadistic Intent, Arkhon Infaustus czy Angel Corpse, co zapowiadają entuzjastyczne recenzje w metalowej prasie:

Masterful Magazine (9/10)
Metalglory (4/5)
Violence Magazine (album tygodnia)
Sicmaggot (8/10)
Psychozine (5/5)
Valkyrian Music (4/5)

Powracający do składu po kilku latach nieobecności w szeregach HELL UNITED Rzulty, w wywiadzie dla Violence Magazine tak komentuje pracę nad nową płytą:

Każdy z nas ma swój styl grania i nie zmuszamy się do ortodoksji artykulacyjnej czy gatunkowej. Ważne jest to, że gdy zaczęliśmy grać ze sobą, wszystko “od kopa” zaskoczyło i tak jest do tej pory. Stawiamy na indywidualne podejście oparte na zdrowym, wszczynającym kłótnie kompromisie.

Więcej informacji:

www.hellunited.com
www.myspace.com/hellunitedofficial
www.facebook.com/hellunited
www.hellthrasher.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz