MEDIAFIRE DELETED ALL OF MY FILES FROM THEIR SERVERS WITHOUT ANY WARNING.
90 % LINKS ARE DEAD. SOON I WILL SYSTEMATICALLY ADD NEW LINKS TO INACTIVE POSTS.
REPORTS YOUR REQUESTS FOR MAIL OR IN SHOUTBOX,
THIS REQUESTS WILL FIRST IN QUEQUE FOR REUPLOAD.
SORRY FOR COMPLICATIONS.

środa, 12 marca 2014

ODRAZA ujawnia szczegóły debiutanckiego albumu
 W kwietniu nakładem Arachnophobia Records ukaże się debiutancki album duetu ODRAZA zatytułowany Esperalem Tkane. Skład zespołu to: Stawrogin (Massemord) oraz Priest (Massemord, Medico Peste, Voidhanger), zaś płyta została nagrana w studiach Orion i Czyściec (Furia, Morowe, Massemord, Bloodthirst), a zmiksowana przez M. w krakowskim No Solace (Mgła, Kriegsmaschine, Medico Peste, Voidhanger). Efekt jest imponujący. 


Esperalem Tkane to siedem utworów black metalu zionącego smrodem wczorajszej wódy, tygodniowego potu, tanich papierosów i atmosferą ulicznego rynsztoka: Świadczymy o tym, co na ulicy pośród blokowisk i starych kamienic, o tym, co zostawiamy bezpowrotnie za sobą, o sumie wszystkich klęsk i pełzającej za każdym samotności. To co nas odraża, co jest najniższe, najbardziej przyziemne i co chyba najistotniejsze, nieodległe - to my sami w lustrzanym odbiciu. Stajemy w opozycji do ‘spoglądania w górę’, metafizycznych zalotów. Nie ma mowy o podniesionych czołach, woli, nie ma również duszy. Jest ‘tu i teraz’ - brudna fizjologia nałogu i relacja z upadku w wielkim mieście.

Typowy, wulgarny wręcz, klimat polskiego black metalu bez oglądania się na resztę świata znakomicie kontrastuje z bluesowymi, przestrzennymi i innymi na pozór nie przystającymi do ekstremalnych form wstawkami, tworząc płytę pochłaniającą słuchacza swoją zawartością. Zapowiedź płyty: TEASER

Lista utworów:

I. Niech się dzieje
II. Wielki Mizogin
III. Esperalem Tkany
IV. Cicha 8
V. Gorycz
VI. Próg
VI. Tam, gdzie nas nie spotkamy

Płyta zostanie wydana jako tradycyjny jewel case na złotym CD z ośmiostronicową wkładką drukowaną na grubym papierze. Dodatkowo tylko w sklepie Arachnophobia Records dostępna będzie limitowana do stu sztuk wersja  w czarnym jewel case ze złotymi nadrukami.
Wersja kasetowa ukaże się nakładem Devoted Art Propaganda.

Więcej informacji: ARACHOPHOBIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz