MEDIAFIRE DELETED ALL OF MY FILES FROM THEIR SERVERS WITHOUT ANY WARNING.
90 % LINKS ARE DEAD. SOON I WILL SYSTEMATICALLY ADD NEW LINKS TO INACTIVE POSTS.
REPORTS YOUR REQUESTS FOR MAIL OR IN SHOUTBOX,
THIS REQUESTS WILL FIRST IN QUEQUE FOR REUPLOAD.
SORRY FOR COMPLICATIONS.

środa, 6 listopada 2013

Nowości wydawnicze Third Eye Temple [THAW / OUTRE - DEVATHORN / BLAZE OF PERDITION]


Nowości wydawnicze Third Eye Temple [THAW / OUTRE - DEVATHORN / BLAZE OF PERDITION]

Kasetowy split THAW / OUTRE !!!THAW doczekał się w końcu pierwszego oficjalnego wydania mini-albumu „Advance MMXII”, którego premiera prawie dwa lata temu zwróciła uwagę szerszego grona odbiorców na swoisty fenomen rodzimej sceny, jakim jest brawurowo łączący dziki black metal z super ciężkim drone/sludge sosnowiecki ansambl. Zespół na tę okazję przygotował dodatkowy premierowy 8-minutowy utwór, ukazując swoje jeszcze bardziej eksperymentalne i nieprzewidywalne oblicze.

Partnerem THAW w tym projekcie jest krakowski OUTRE, który w niedawno poszerzonym do 5 osób składzie prezentuje 5 premierowych kompozycji ujętych w formę mini albumu koncepcyjnego. Materiał nawiązuje do bardzo dobrze przyjętej, wyprzedanej EPki „Tranquillity” eksplorując jeszcze odważniej obszar wykraczającego poza utarte schematy black metalu.

Za oprawę graficzną wydawnictwa odpowiedzialny jest Marcin Łojek z Ibsen Design.Kasetowy split THAW / OUTRE ukaże się 31.10.2013 za pośrednictwem wydawnictwa Third Eye Temple w ściśle limitowanym nakładzie 150 numerowanych egzemplarzy.Split teaser: http://www.youtube.com/watch?v=RuD2PlKoQ5k

Thaw side /audio/ : http://thaw.bandcamp.com/album/advance-mmxii
Outre side: https://www.youtube.com/watch?v=yu8VNuXMPNs
Więcej informacji:

www.facebook.com/thawnoise

www.facebook.com/outremetal

www.facebook.com/thirdeyetemple 


 
 
DEVATHORN / BLAZE OF PERDITION „418 - ATh IAV” Split CD

Po kilkumiesięcznym okresie ciszy BLAZE OF PERDITION powraca z dwoma utworami, jako przedsmakiem przed nadchodzącym trzecim albumem „Dreams Shall Flesh”. Nowe utwory będą wydane w formie splitu CD z greckim DEVATHORN, który prezentuje dwa utwory z gościnnym udziałem lidera Acherontas, będące również zwiastunem nowej płyty. Split zostanie wydany w ścisłym limicie 511 sztuk: 418 w regularnej edycji i ściśle limitowany do 93 sztuk czarny jewelcase ze srebrnym nadrukiem.

Bestia ujrzy światło dzienne 31.10.2013 za pośrednictwem Third Eye Temple.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz