MEDIAFIRE DELETED ALL OF MY FILES FROM THEIR SERVERS WITHOUT ANY WARNING.
90 % LINKS ARE DEAD. SOON I WILL SYSTEMATICALLY ADD NEW LINKS TO INACTIVE POSTS.
REPORTS YOUR REQUESTS FOR MAIL OR IN SHOUTBOX,
THIS REQUESTS WILL FIRST IN QUEQUE FOR REUPLOAD.
SORRY FOR COMPLICATIONS.

sobota, 9 marca 2013

War - Saw (Polish Thrash Metal), new album "Nuclear Nightmare"
War - Saw (Polish Thrash Metal)

Thrashowy kopniak od War-Saw

Do sprzedaży trafił debiutancki album stołecznej thrashmetalowej grupy War-Saw. Płyta nosi tytuł "Nuclear Nightmare" i znalazło się na niej 10 utworów. Całość promuje kompozycja tytułowa, do której powstał teledysk.

- To kawał dobrej muzy, szczególnie jak na debiutancki pełny album. Krótko mówiąc: nie ma na nim litości - mówią o krążku sami muzycy. - praca w studio nad samym materiałem trwała kilka miesięcy, ale po nagraniu płyty w Progresja Studio stwierdziliśmy, że nowe utwory mają niezłego kopa i postanowiliśmy je jeszcze podrasować masteringiem w renomowanym studio, jakim jest bez wątpienia białostocki Hertz. Efekt był piorunujący, płyta brzmi bardzo potężnie i spójnie - dodają. Kompozycje dodatkowo ubarwiły sample autorstwa znanego między innymi z Atropia Red Sun klawiszowca VX. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy. Bardzo dobrze uwypuklił przesłanie utworów, jak i całej płyty.

Wbrew pozorom "Nuclear Nightmare" nie jest post-apokaliptycznym koncept-albumem. - Teksty opowiadają o problemach społecznych, mrocznej stronie ludzkiej natury oraz wojnie - tłumaczy wokalista Paweł "TAZ" Kowalski. - Jest też jeden numer antykościelny ("Burn"). Ogólnie rzecz biorąc nie są to wesołe rzeczy. Człowiek to niestety jedyny gatunek, który potrafi zniszczyć sam siebie i rzadko wyciąga wnioski ze swoich działań.

Singiel "Nuclear Nightmare" doczekał się teledysku. - Ujęcia zespołu zostały wykonane w naszej poprzedniej sali prób, a następnie zmiksowane z autentycznymi materiałami wojennymi, które w całość zgrabnie złożył nasz gitarzysta Shermann. Bardzo wierzymy w muzykę zawartą na tej płycie - dodają muzycy, którzy szykują się właśnie do promujących album koncertów.

"Nuclear Nightmare" można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony http://war-saw.net

Teledysk znajduje się tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=x1V6M_KCA-0Three promo tracks from "Nuclear Nightmare"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz