MEDIAFIRE DELETED ALL OF MY FILES FROM THEIR SERVERS WITHOUT ANY WARNING.
90 % LINKS ARE DEAD. SOON I WILL SYSTEMATICALLY ADD NEW LINKS TO INACTIVE POSTS.
REPORTS YOUR REQUESTS FOR MAIL OR IN SHOUTBOX,
THIS REQUESTS WILL FIRST IN QUEQUE FOR REUPLOAD.
SORRY FOR COMPLICATIONS.

piątek, 7 grudnia 2012

MUSICK MAGAZINE nr 2/2012MUSICK MAGAZINE nr 2/2012

MUSICK MAGAZINE nr 2/2012

Uwaga, nie lada gratka dla czytających "analogowo" - jest już w sprzedaży nowy numer MUSICK MAGAZINE. To, co w środku, czyli najważniejsze, ledwo udało się nam zmieścić na 84 stronach. To tu Nergal i Piotr Weltrowski mówią o książce „Spowiedź heretyka. Sacrum. Profanum.”, Fenriz gada o tym, jak pozornie zwyczajne hobby może przemeblować życie, zaś Testament, Neurosis oraz Marduk opowiadają nie tylko o swoich nowych płytach. W „Diaboliada czyli rzecz o Pagan Records” poznacie szczegółową, acz niebanalną, historię legendarnej polskiej wytwórni, opowiedzianą przez jej założyciela - Tomka Krajewskiego - i jego kumpli (m.in. muzycy: Sacrilegium, Lux Occulta, Profanum, Damnation).

Do tego dodajemy masę wywiadów, których treści przykują Waszą uwagę, bo ich bohaterami są m.in.  Enlsaved, Immolation, Obake, The Dead Goats, Overkill, Gorguts, Kreator, Saint Vitus, Septic Flesh, Masachist, Antigamą, Altar of Sin, Resurgency, Necrovation, Gospel of the Horns, Degial, Embrional, Xibalba. Zaś w rubryce „Na południe od nieba” znajdziecie przegląd tego, co dzieje się obecnie w polskim podziemiu. Są też oczywiście „Ekstremalne zmyśli” Tryłkołaka, kilkadziesiąt recenzji, a w „Ahoj Przygodo” zamieściliśmy relacje z takich festiwali, jak Killtown, Brutal Assault, PartySan i Boltfest. Ale na tym nie koniec! W cenie magazynu dostaniecie jeszcze płytę CD z.t. „Waking the Dead” zawierającą  najbardziej reprezentatywne nowości polskiego undergroundu.

Nowy numer można kupić na Allegro, w Pagan Records, Witching Hour Productions, Selfmadegod, salonach Traffic (Warszawa, Wrocław) oraz sklepach: MetalShop – Kraków, All – Katowice, Satisfaction Scar – Poznań, Rocky – Wrocław.

Więcej informacji pod adresem odświeżonej strony Musick Magazine: www.musickmagazine.plTutaj możecie obejrzeć trailer nowego numeru Musick Magazine: http://youtu.be/o_Ymc0bc3eQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz